6 października, 2018

POZYCJONOWANIE STRON ŁÓDŹ

Pozycjonowanie stron

     Pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron internetowych

Dlaczego pozycjonowanie stron jest tak istotne? Google to najpopularniejsza wyszukiwarka na świecie, w Polsce używa jej aż 96% użytkowników. Spośród wyników wyszukiwania zwykle wybierają te, które pojawią się na pierwszej stronie. Od tego czy Państwa witryna trafi do pierwszej dziesiątki wyświetlanych wyników zależy jej popularność. Dlatego naszym klientom oferujemy usługę pozycjonowania audytu stron.

Poszczególne etapy pozycjonowania

Proces pozycjonowania stron można podzielić na kilka etapów. Zachowanie dobrych praktyk na każdym etapie gwarantuje, że więcej klientów wejdzie na wybraną stronę.

Etap pierwszy: Frazy kluczowe

Wybór odpowiednich fraz kluczowych ma kluczowe znaczenie dla pozycjonowania. Fraza powinna być często używana przez internautów, żeby mieć pewność, że dzięki niej trafią na naszą stronę. W zależności od przeznaczenia powinna to być fraza wyrażająca zainteresowanie tematyką strony. Wielu właścicielom stron zależy nie tylko na stworzeniu ruchu na witrynie, ale też na zainteresowaniu treścią czy sprzedawanymi produktami. Co z tego, że fraza skieruje klienta pod wskazany link, jeżeli natychmiast ucieknie on ze strony i będzie starał się jej unikać przy następnym wyszukiwaniu. Dlatego dbamy o dobór fraz zgodnie z branżą i tematyką strony.

Etap drugi: Optymalizacja kodu

Optymalizacja polega na dbałym przygotowaniu kodu źródłowego (wyeliminowaniu błędów), dodaniu metatagów i zapewnieniu treści zgodnej z tematyką. Szanujący się pozycjoner nie oszukuje właściciela ani użytkownika strony. Pozycjonowanie stron, które oferujemy jest wolne od wszelkich technik spamerskich.

Etap trzeci: Treść merytoryczna

Zgodność treści strony z tematyką obiecaną we frazie kluczowej oraz merytoryczna jakość tekstu jest bardzo ważna, jeżeli klient ma traktować daną stronę poważnie. Rozbudowanie treści i zapewnienie wartościowych, interesujących informacji połączonych z frazami sprawi, że klient chętniej i dłużej zostanie na stronie. Dbamy więc o jakość i formę treści zawartej na pozycjonowanych witrynach.

Etap czwarty: Linkowanie i katalogowanie

Właściwy proces pozycjonowania stron zaczyna się kiedy sama witryna jest już udostępniona publicznie. Wtedy należy zamieścić na niej linki do różnych innych (wartościowych) stron, udostępnić linki do pozycjonowanej strony na innych stronach, a także dodać informacje i odnośniki w płatnych i darmowych katalogach. Dzięki tym zabiegom odnośniki do stron pojawiają się w wielu miejscach w internecie.

Ile trzeba czekać na efekty?

Efekty wszystkich powyższych zabiegów mogą się nie pojawić od razu. Pozycjonowana strona może osiągnąć wysokie miejsce w wyszukiwarce nawet po kilku miesiącach. Jest to normalny czas jaki trzeba odczekać zanim nasza praca przyniesie rezultaty. Staramy się stawiać przede wszystkim na jakość wykonywanej pracy, działamy cierpliwie i systematycznie. Wszystko dla uzyskania zadowalających wyników.

Wyniki pozycjonowania

Podstawowym efektem skutecznego pozycjonowania jest pojawienie się strony w widocznym miejscu w wyszukiwarce. Jest to szczególnie ważne w przypadku witryn o tematyce popularnej w internecie, które muszą się liczyć z dużą konkurencją. Również niszowe strony mogą być zupełnie niewidoczne jeżeli nie będzie przeprowadzone skuteczne pozycjonowanie stron.

Docelowym efektem procesu jest zwiększenie odwiedzin na stronie. Jest to szczególnie istotne dla stron komercyjnych i sklepów internetowych. Dotychczas udawało nam się zwiększyć ruch na pozycjonowanych przez nas witrynach dziesięciokrotnie w ciągu dwóch, trzech miesięcy od rozpoczęcia. Prawda, że brzmi zachęcająco?

Rozliczenie

Cenimy sobie uczciwość na wszystkich etapach pracy. Proponujemy przejrzysty system wyceniania fraz i zasad płatności. Najczęściej zaczynamy pobierać miesięczną opłatę dopiero po ukazaniu się frazy w pierwszej dziesiątce wyników w wyszukiwarce. Opłata przestaje być pobierana jeżeli fraza spadnie poniżej pierwszej dziesiątki. Taki system rozliczenia pozwala klientowi zachować pewność, że również nam będzie zależało na jak najlepszych wynikach.

Jeżeli chcielibyście Państwo spróbować współpracy z nami i przekonać się o naszej skuteczności.