6 października, 2018

STRONY INTERNETOWE ŁÓDŹ

Strony internetowe Łódź

                     Strony internetowe Łódź

W świecie, w którym większość kontaktów międzyludzkich i transakcji przenosi się do internetu tworzenie stron www jest najbardziej pożądaną umiejętnością i usługą. Liczą się nie tylko umiejętności techniczne – takie jak znajomość języków programowania i narzędzi CMS, ale też kreatywne podejście do tematu i wysoka jakość  merytoryczna tekstu na stronie.

Projektowanie i tworzenie stron internetowych

Strona internetowa musi być komunikatywna i zachęcać odwiedzających do dalszych działań, zgodnie z zamiarem właściciela witryny. Czy jest to strona reklamowa producenta butów czy prezentacja partii politycznej, powinna przyciągać uwagę internauty. Warto zadbać o jakość tej wizytówki, bo jest to jeden z najlepszych sposobów trafienia do klienta.
Tworzymy intuicyjne strony, proste w obsłudze dla ludzi i przyjazne dla robotów wyszukiwarek. Zapewniamy merytoryczną treść zgodną z założeniami strategicznymi zleceniodawcy. Tworzenie stron zgodnych z oczekiwaniami klienta (a nawet lepszych) to nasza podstawowa dewiza.

Intrygująca grafika i merytoryczna treść

Nie ma nic gorszego dla internauty niż trafić na stronę, która nie informuje o niczym, nie przykuwa uwagi i jest zwyczajnie brzydka. Jeżeli dodatkowo jest niefunkcjonalna to z pewnością nikt się na niej dłużej nie zatrzyma. Dlatego tak ważne jest zadbanie o treść i formę strony. Zwłaszcza jeżeli jest to tworzenie stron dla potrzeb marketingowych.
Klient najpierw ocenia oprawę graficzną. Tworzenie stron polega między innymi na dobrym dopasowaniu grafiki do treści i założeń marketingowych. Oprawa graficzna powinna być nie tylko poprawna, ale przyciągająca. Z całą pewnością nie może być odrzucająca. Dlatego dbamy o grafikę równie mocno jak o techniczne zaplecze strony.
Druga sprawa, z punktu widzenia klienta to wartość tekstu podanego na stronie. Tekst powinien nie być za długi, zbyt zawiły, niezrozumiały. Najlepiej też jeżeli jest tak wkomponowany w treść, że wciąga odbiorcę przedstawiając ciekawy temat i proponując jego rozwinięcie w linku.
Staramy się, żeby nasze teksty na strony przyciągały czytelnika i zachęcały go do dłuższego zostania na stronie.

Optymalizacja – strony przyjazne wyszukiwarkom

Żeby strona była nie tylko atrakcyjna, ale zajęła wysoką pozycję w wyszukiwarce musi być dobrze zoptymalizowana. Podstawowym zadaniem jakie realizujemy jest tworzenie stron przyjaznych dla wyszukiwarek. Dopracowujemy kod i treść. Opracowujemy skuteczne słowa kluczowe dla danej tematyki. Wszystko z myślą o lepszym wypromowaniu strony naszego klienta.